LAJME

Pasi e sulmoi humanistin e madh Halil Kastratin, ja si po e “kryqëzojnë” qytetaret Berat Buzhalen

Buzhala ka kritikuar mjaft ashpër humanistin me te madh Shqiptar Halil Kastratin, duke e quajtur se po bën marketing me pare te huaja, ndërsa qytetaret kanë reaguar ashpër duke e sulmuar atë.

“Nuk është normale qe te kritikohet Halil Kastrati, ai është Humanisti me i madh Shqiptar, dhe te gjithë duhet te jemi krenar me te”

“Kur diamantit nuk i gjetën asnjë të metë, thanë se shkëlqimi i tij ti vriste sytë”

“erat Buzhala, dallimi mes teje dhe Halil Kastratit është se, hoxhë Halil Kastrati, të gjitha paratë nga bëmirësia i ka orientuar, në çëshjte humane, ndërsa t’i kapacitetet e t’ua njerëzore i ke orientuar në përfitime mediale personale. Me një fjalë, askush hajrin nuk ta ka parë.”

“po ky bile edhe qe del para kamerav ka arrit me fitu zemrat e gjith shqiptarve ku do qe gjenden po disa si puna jote dalin para kamerav me leh si qen 

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close