LAJMESHOW BIZ

Të gjithë po flasin për divorcin e saj, por ja çfarë bën Arbana Osmani!

Ka më shumë se një javë që në media po përflitet për ndarjen e Arbana Osmanit nga bashkëshorti i saj, shkruan GazetaBlic.

Moderatorja e ekranit shqiptar është parë gjatë emisionit të saj pa unazën e martesës, duke larguar më pas gjitha fotografitë në rrjete sociale. Madje u tha se bashkëshorti i saj, Arditi është larguar nga Shqipëria, drejt Amerikës, ndërsa Arbana po qëndron në Tiranë bashkë me djalin, Jonin.

Por, kur të gjitha po flasin për ndarjen e saj, duket se Arbana nuk po e vret trurin asapak.

Mbrëmë, moderatorja ka festuar deri në orët e para të mëngjesit me shoqërinë e saj, ku dhe ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet duke kënduar./GazetaBlic

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close