LAJME

Nëna vret foshnjen 8-muajshe, e deh me vodka që të dalë me të dashurin

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Rusi, ku një nënë e re i ka “servirur” vdekjes foshnjën e saj 8-muajshe.

Lajmi ka marrë dhenë në mediat ndërkombëtare, teksa janë mësuar detaje rrëqethëse nga ngjarja.

Nedazhda Yarch po hetohet nga autoritetet për vrasjen e foshnjes, pasi ajo i ka dhënë atij të konsumojë vodka sepse donte të dilte dhe të argëtohej me të dashurin e saj.

Foshnja vuante nga infeksioni por ajo nuk kishte pranuar që ta shtronte në spital pasi nuk donte të qëndronte e kyçur aty gjatë gjithë kohës.

Ajo arriti të bindte mjekët se do të kujdesej për të në shtëpi. Burimet thanë se ajo nuk i dha vetëm një herë vodka, por e bëri këtë në mënyrë të përsëritur, gjë që i mori jetën vogëlushit

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close