LAJME

Rasti më i rrallë në botë, foshnja e lindur pa hundë mbijetoi dhe ja se si duket 4 vjet më vonë

Foshnja që lindi pa hundë. 4 vjet më vonë ja se si duket!

Para 4 vitesh një fëmijë ka lindur pa hundë.

Prindërit e saj, natyrisht, e duan ate, me apo pa hundë, pavarësisht çdo gjëje.

Foshnja kishte të ashtuquajturën sëmundje Arhinia kongjenitale që shumica e foshnjave nuk mbijetojnë, veçanërisht për shkak të vështirësisë së frymëmarrjes dhe gëlltitjes.

Ja is duket ajo sot.

Ore dore Rolex

Eli, sigurisht, është një heroinë, ajo menjëherë filloi të marrë frymë dhe të thithte qumësht. A nuk është e ëmbël?

Burimi: Drapbuzz

©gatuajshendetshem/a.c./

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close