SPORT

Milaim Zeka: Ski çare pa sha, kur e sheh këtë foto të Fjolla Morinës!

Në Drenicë ka disa ditë që po mbahet koncert për diasporën, e pjesë e tij ishte edhe këngëtarja Fjolla Morina, shkruan GazetaBlic.

Me një veshje tejet provokuese, performanca e saj u komentua gjatë, e për këtë ka reaguar edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka.

Zeka është shprehur se mjafton të shohësh fotografinë e Fjolla Morinës dhe ske çare pa qenë banal, duke qenë se për këtë pjesë është kritikuar shumë.

“Sa shume ka “arrite” Drenica?!

Disa namuzeli, qe 1000 te zeza i kane ba dhe i bajne, me kane kritiku se gjoja une perdori fjalor banal. Shiheni kete foto nga koncerti ne Skenderaj, edhe hajde me thoni se a ke çare pa …

Ore dore Rolex

E kush e ka organizu kete koncert edhe kush i ka ftu?!!!”, ka shkruar Milaim Zeka në Facebook.

Ndaj kësaj performanca ka reaguar edhe deputeti i PDK-së, Andin Hoti, i cili ka publikuar një fotografi të këngëtares dhe ka shkruar:

“Bac, falna…! ”./GazetaBlic

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close