POLITIKE

Çun Lajçi kërkon që të votohet Lëvizja Vetëvendosje në zgjedhjet e 6 Tetorit

Aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi ka ndryshuar qëndrimin e tij për zgjedhjet e 6 Tetorit

Përmes një postimi në “Facebook”, ka kërkuar nga Rugova që ta votojnë Lëvizjen Vetëvendosje, dhe kandidatin për deputet Ali Lajçin.

Gjithashtu, Çuni ka shkruar se “ai asht bajraktari i sakrificës që s’e votoi tradhëtinë si Naser Rugova. As si Ramiz Kelmendi”.

Postimi i plotë:

Rugovë!

Ore dore Rolex

Po ju dveti diçka

A kanë shkua baballarët tuej mbas flamurit t’Kadrisë apo t’Sakut

Apo veç fjalë kishin ata e ju?!

Nëse po

Atëherë duhet t’shkoni edhe mbas Ali Lajçit dhe t’jeni me të e për të!

Ai asht bajraktari i sakrificës që s’e votoi tradhëtinë si Naser Rugova

As si Ramiz Kelmendi

Andaj n’paçi pak fytyrë s’koriteni!

Etiketat

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close