LAJMEPOLITIKE

Edhe Meda i futet politikës, këtë parti po e mbështet

Këngëtari i tallavasë, Mehdin Përgjegjaj me nofkën Meda, i’u është futur politikës, shkruan Gazeta Metro.

Meda tani në Zgjedhjet e 2019 po e mbështet koalicionin AAK-PSD, dy liderët e koalicionit Ramush Haradinajn dhe Shpend Ahmetaj.

Ai në faqen e tij zyrtare ka hyrë LIVE duke treguar se përkrahë koalicionin AAK-PSD.

Kujtojmë se Meda njihet edhe për afërsi dhe raporte të ngushta me Behgjet Pacollin e AKR’së./gazetametro.net

Ore dore Rolex
Etiketat

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close