LAJMEPOLITIKESHOW BIZ

MC KRESHA NË PARTINË DEMOKRATIKE TË KOSOVËS

Reperi i njohur Kreshnik Fazliu apo i njohur me nofkën në estradën shqiptare si Mc Kresha do të performojë në Mitrovicë ku musafir special do të jetë kandidati për kryeministër Kadri Veseli.

Ky koncert është lloj lobimi për PDK-në ku hyrja dhe të gjitha pijet do të jenë gratis.

Në shoqërinë e Dj Dritonit dhe Enlight, koncerti do të mbahet këtë të mërkurë në ‘Hashtag’ të Mitrovicës

Etiketat

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close