LAJME

Aksident trafiku me fatalitet në magjistralen Gjilan-Ferizaj, dyshohet për tre të vdekur

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Ferizaj, saktësisht në fshatin Budrigë. 

Indeksonline mëson nga dëshmitarët në vendin i ngjarjes, se dyshohet për tre persona të vdekur. 

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin. 

Indeksonline do të ju mbaj të informuar me rastin.

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close