LAJME

Aksident me fatalitet në Autostradën “Ibrahim Rugova”, 2 të vd.ekur e disa të lënduar

Një aksident fatal ka ndodhur në Autostradën “Ibrahim Rugova” afër Peqanit.

Dy janë të vd.ekur, 4 të lënduar dhe një në gjendje të rëndë.

“Të gjithë janë shtetas të Shqipërisë. Jam në vendin e ngjarjes dhe të gjitha ekipet emergjente ndodhen këtu”, ka bërë të ditur kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj, i cili ishte në vendin e ngjarjes.

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close