LAJMEPOLITIKE

Kryetari legjendar: Dita e votimeve është Bajrami i tretë i vitit

Kryetari legjendar i Partisë së Fortë, Visar Arifaj ka votuar para pak çastesh.

Si gjithnjë, Arifaj ka ironizuar me votimin e tij dhe zgjedhjet e vitit 2019, raporton GazetaBlic

Ai theksoi se dita e votimit në Kosovës njihet ndryshe edhe si Bajrami i tretë i vitit, pasi qytetarët pastrohen dhe i veshin rrobat e tyre më të mira.

“Siç e dijmë të gjithë edhe dita e votimeve është Bajrami i tretë i vitit, lahemi i marrim teshat e Bajramit dhe dalim me votu”, tha Arifaj me shaka në Klan Kosova.

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close