LAJMEPOLITIKE

Ndryshon befasishëm rezultati, deri tash kjo parti prin me vota

Janë duke u numëruar votat nga zgjedhjet e parakohshme në Kosovë.

Nga rezultatet deri më tani, Vetëvendosje është më ulët më perqindje nga LDK-ja dhe PDK-ja, shkruan “Zëri.info”.

Sipas përqindjes deri tash

PDK: 21.9 %

LDK 22.5%

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close