LAJMEPOLITIKE

Parregullsitë në Kçiq, rrihen komisioneri me votuesin

Një incident ka ndodhur në një qendër votimi në Kçiq të madh të Mitrovicës,

Siç raporton Klan Kosova, dy persona janë rrahur me njëri-tjetrin brenda hapësirës së një shkolle.

Mësohet që përplasja fizike erdhi pasi një votues nuk ka gjetur veten në listë dhe ka dalur i mllefosur.

Për më shumë detaje, video më poshtë:

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close