LAJMEPOLITIKE

Asnjë lëvizje në selinë e PDK-së në Prishtinë

Në mëngjesin e sotëm (një ditë pas zgjedhjeve) në selinë e Partisë Demokratike të Kosovës nuk është parë ndonjë anëtar i këtij subjekti politik.

Këtë e ka bërë të ditur gazetarja Iliri Pireva në një lidhje direkte në Klan Kosova.

“Jemi këtu në PDK ku në mëngjes kemi ardhur dhe të gjitha zyrat janë të zbrazëta”.

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close