LAJMEPOLITIKE

Edhe prindërit e Rita Orës iu gëzuan fitores së Vetëvendosjes!

Ditën e djeshme u mbajtën zgjedhjet parlamentare në vendin tonë.

Në votim morën pjesë një numër i madh i qytetarëve, ku secili votoi partinë që simpatizon, shkruan GazetaBlic.

Sipas rezultateve nga KQZ, partia Vetëvendosje  ishte ajo e cila kryesoi me rezultat pozitiv duke fituar zgjedhjet.

Krahas votës së qytetarëve që kjo parti mori, edhe pse nuk votuan, prindërit e Rita Orës i ofruan mbështetje dhe iu gëzuan fitores së VV-së.

Ishte Vera Ora, e cila bëri një postim në rrjetin social ‘Instagram‘,  më sakt një imazh bashkë me bashkëshortin e saj Besnikun, ku shkroi VV dhe kishte vendosur disa emotikona zemra, zemra këto me ngjyrë kuq e zi.

Ore dore Rolex

Këtë që po e themi mund ta shikoni në fotot e mëposhtme.

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close