LAJMESHOW BIZ

Kështu e quan Noizy, Albin Kurtin

Albin Kurti – Kryeministri potencial i Republikës së Kosovës, po pëlqehet edhe nga Noizy.

Reperi nga Shqipëria shfrytëzoi Instagramin e tij ku ka më shumë se 1 milion ndjekës për ta postuar atë dhe për të shkruar: “Burrë i mençur” teksa po e shikonte një intervistë të tij.

Kurti është duke prirë me vota për të qenë Kryeministër i vendit por theksojmë se numëri në mbi 300 kuti ka rifilluar.

Ndryshe, Noizy ka paralajmëruar disa këngë të reja madje edhe një album në të cilin ka punuar që një kohë të gjatë.

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close