LAJMEPOLITIKE

Lladrovci komenton fitoren e VV-së: Kemi me iu lëshu si gjela në qafë

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci thotë se vlerësimi i tyre dhe i punës në Drenas, ka qenë reflektim edhe në votat e fituara të PDK-së në këtë vend.

Ai ka komentuar edhe fitoren e Lëvizjes Vetëvendosje.

“Në 90 ditë nuk kemi drejtë me fol se si kanë me udhëheq, duhet me i pa pas 90 ditëve, ju lëshohemi si gjela në kry dhe ju rrimë gati që të mos i bëjnë gabimet”, ka shtuar ai.

Sipas tij, Albin Kurti tash e tutje duhet të veprojë ashtu siç ka deklaruar në fushatë, e jo të bëhet si Albini i vjetër, siç e quajti ai.

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close