SHOW BIZ

Motrat Ismaili marrin vëmendjen në dasmë

Motrat Ismaili u dukën tërheqëse në një dasmë.

Këngëtarja Zanfina Ismaili dhe motra e saj Ema e kanë marrë gjithë vëmendjen në një dasmë ku së fundmi ishin të pranishme.

Të veshura me fustane të gjatë dhe elegant, të dyja dukeshin tërheqëse ndërsa vinin në pah linjat trupore.

Foton e ka publikuar Zanfina ndërsa në të dhe si duket edhe në dasmë ka munguar Adelina.

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close