SHOW BIZ

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana me mesazh domethënës për nënat që kanë vajza

Loredana e ka dhënë një mesazh shumë domethënës për nënat.

Mozzik dhe Loredana muajt e fundit kanë qenë kryetemë e medieve rozë, pasi qarkullonin thashetheme për ndarjen e tyre, shkruan lajmi.net.

 E tani ishte Loredana ajo e cila e ka konfirmuar një gjë të tillë nëpërmjet një postimi të gjatë në rrjetin social Instagram.

E pas gjithë kësaj, duke qenë se është nënë dhe e ka një vajzë, ajo e ka dhënë një mesazh shumë domethënës për nënat.

Ore dore Rolex

Artikujt te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close